MENU
Головна » 2017 » Июнь » 22 » Переможці конкурсу «Сучасний урок» визначені
09:43
Переможці конкурсу «Сучасний урок» визначені

Сучасний вчитель –професіонал, який у постійному творчому пошуку відповіді на актуальне питання «чому навчати школярів?» Сучасному вчителю необхідні гнучкість і нестандартне мислення, вміння адаптуватися до швидких змін у житті. А це можливо лише за умови високого професіоналізму та досвіду.  

Вже четвертий рік поспіль відділом освіти Добропільської міської ради серед педагогів міста проводиться  конкурс професійної майстерності «Сучасний урок (позакласний захід) в умовах впровадження нових Державних стандартів». Традиційно IV міський конкурс розробок уроків та позакласних заходів пройшов навесні за трьома номінаціями «Сучасний урок з використанням медіа-ресурсів», «Сучасний позакласний захід з предметів природничого циклу у 8 класі» та «Сучасний виховний захід «Мій рідний край – куточок України».

Поділитися своєю майстерністю і взяти участь у конкурсі вирішили 30 педагогів, але для 19 майстрів своєї справи шлях до перемоги був напруженим.

У кожному конкурсі є учасники, є і переможці. В номінації «Сучасний урок з використанням  медіа-ресурсів» ІІ місце посіли  Стешенко Марина Анатоліївна із ЗОШ № 19 та Гарбуз Альона Юріївна із ЗОШ №9, ІІІ місце -  Борцова  Олена Юріївна (ЗОШ № 14) та Скиданенко Ольга Вікторівна (ЗОШ №16).

Переможцями  «Сучасного позакласного заходу з предметів природничого циклу  у 8  класі» стали Єрьоменко Жанна Сергіївна ( ЗОШ № 13), яка здобула  І місце, ІІ місце у  Лащенко Олена Юріївна (ЗОШ № 18). ІІІ місце заслужили педагоги ЗОШ №17  Ковлева Маргарита Валеріївна   та Ломова Ізабелла Валеріївна.   Свої нагороди переможці отримають під час серпневої наради педагогічних працівників міста, також за матеріалами конкурсу буде видана збірка з кращими розробки уроків та позакласних заходів педагогів, які викладають у 8 класах.

Конкурс «Сучасний урок –2017» став справжнім святом творчості, майстерності, пошани до Вчителя.  Сподіваємося, що в наступному навчальному році кількість учасників збільшиться, адже цей захід є однією  зі сходинок до самовизначення,  самореалізації особистості засобами залучення до пошукової, дослідницької роботи в різних галузях освіти, забезпечує її творчий, інтелектуальний, духовний розвиток. А саме таким має бути вчитель нової української школи.

Переглядів: 252 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz