MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 24 » Підготовка педагогів до впровадження концепції НУШ
12:51
Підготовка педагогів до впровадження концепції НУШ

В цьому році стартувала Нова українська школа. І хоча у  вчителів 3-х класів є ще два роки до набору першого класу, але  вони вже готуються до навчання дітей «по-новому».  Бо вчитель до тих пір вчитель, допоки вчиться сам.

18 жовтня 2018 року на базі Добропільської ЗЗСО І-ІІ ступенів № 6 відбувся семінар вчителів 3-х класів м.Добропілля з теми «Формування творчих здібностей молодших школярів в умовах компетентнісно-орієнтованого навчання та впровадження концепції НУШ».

Вчителі початкових класів ЗЗСО № 6 ознайомили учасників семінару з системою роботи  щодо формування творчих здібностей молодших школярів в умовах впровадження концепції «Нової української школи». Було проведено ранкову зустріч «Країна успіху» (Осмятченко Н.М.); представлено презентаційний меседж: “Формування творчих здібностей молодших школярів  при компетентнісно орієнтованому навчанні в умовах НУШ ” (Зуєва С.М.); інтегрований урок з теми  «Осінь» (Окомашенко Н.Ю.). Учасники семінару активно створювали лепбуки у педагогічній  майстерні (Шнуренко В.С.), працювали з дидактичними тренажерами  «Дивний ґудзик» та «Чарівна мотузочка», були задіяні в творчій майстерні «Осінній вернісаж» (солодка терапія, Окомашенко Н.Ю., Кулішова А.А.)   Методист методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради Гнилицька Л.В. надала рекомендації за визначеною проблематикою та акцентувала увагу педагогів на вислові     В.О. Сухомлинського: «У наших руках найбільша з цінностей світу – Людина. Ми творимо Людину, як скульптор творить свою статую з безформного шматка мармуру: десь у глибині цієї мертвої брили лежать прекрасні риси, які належить добути, очистити від усього зайвого».

Все в світі швидкоплинно змінюється, змінюється сам світ. І ми, вчителі, повинні завжди бути в авангарді цих змін. Бо вчитель – це ключова фігура освітніх реформ!


 
Переглядів: 88 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz