MENU
Головна » 2017 » Ноябрь » 22 » Підвищення професійної майстерності вчителів початкових класів
17:02
Підвищення професійної майстерності вчителів початкових класів

Україна переживає часи стрімких  змін,  іде  перезавантаження  системи  освіти.   Сучасний  стан  освітньої  галузі  в  державі  характеризується  пошуком шляхів актуального  реагування  на  зміни в  суспільному  просторі. 

Проблема   реалізації   компетентнісного  підходу  в  процесі  навчання  учнів  початкової   школи  є однією з найактуальніших. Саме цьому і був присвячений семінар вчителів 4-х класів, проведений на базі НВК-ліцею. Метою заходу було підвищення професійної майстерності вчителів початкових класів з впровадження компетентнісного підходу в освітній процес в умовах становлення нової української школи.

Педагоги закладу Рибалка А.О. та Анєнкова Л.М.  на практиці показали свої наробки з теми семінару. Оліяр О.Д. (керівник ПНМК) провела майстер-клас із організації та проведення нових форм роботи з учнями початкової школи, протягом якого вчителі моделювали  тематичні тижні, конструювали ранкові зустрічі, вносили свої пропозиції та ділилися досвідом.

Після плідної роботи учасники семінару дійшли до висновку, що якісна реалізація завдань Нової української школи, якісне впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти буде, у першу чергу, залежати від учителя – від його готовності та здатності до змін.

Переглядів: 116 | Додав: Anna | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz