MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 16 » Практичний семінар вчителів хімії у ЗОШ № 15
17:11
Практичний семінар вчителів хімії у ЗОШ № 15

12 жовтня 2017 року на базі Білозерської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №15 відбувся практичний семінар вчителів хімії, метою якого було підвищення професійної майстерності педагога та спонукання його до творчого розвитку шляхом упровадження інноваційних підходів до організації навчально – виховного процесу. Учасників семінару привітала директор школи Шкель Н.Л., заступник директора з навчально-виховної роботи Свирид Л. М. запропонувала віртуальну екскурсію школою. Відкрила семінар методист відділу освіти Добропільської міської ради Бєлова В. О., яка акцентувала увагу, що актуальність теми зумовлена особливим виміром якості освіти. Сьогодні однією з важливих якостей педагога, умов успішностійого як професіонала є готовність до інноваційної діяльності,  вміння бачити  проблематику особистісного розвитку, професійної спрямованості, професійної освіти, виховання й самовиховання, професійного самовизначення педагога.

 Вчитель хімії Жулькова С. А. під час свого виступу презентувала використання елементів інноваційного підходу на уроці хімії, елементів практичного застосування завдань з Програми міжнародного оцінювання PISA. Під час круглого столу відбувся захист проектів учнів 9 класу з теми «Видалення плям з поверхні тканини органічними та неорганічними розчинниками». На майстер – класі «Хімік - кудесник» учасники семінару продемонстрували практичне значення знань з хімії на кухні господині. Вчителі хімії отримали ресурси емоційної рівноваги на  психологічному практикумі «Сила позитивного мислення» з елементами мандалотерапії, який првела Фісун О. О., практичний психолог школи.

За круглим столом проведено калейдоскоп педагогічних ідей, де вчителі висловили свої думки з приводу проблеми семінару. У підсумку відмітили високу результативність та практичність проведеного заходу. Учасникам семінару запропоновано матеріали для використання у подальшій роботі.

Переглядів: 93 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz