MENU
Головна » 2018 » Ноябрь » 19 » Презентація кращих робіт в межах Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
10:00
Презентація кращих робіт в межах Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Могутнім і невичерпним джерелом духовності, моральності і культури суспільства є любов до рідного краю, його безцінних багатств, глибока пошана до віковічних традицій свого народу. Але мало любити свій край – його ще треба знати. Тому вивчення історії, географії, культури України є запорукою становлення високоосвіченого суспільства і розвинутої держави.

16 листопада 2018 року Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді м. Добропілля була проведена презентація кращих краєзнавчо – дослідницьких робіт в межах Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», з метою виховання патріотизму, любові до України, поваги до духовних і культурних цінностей українського народу, залучення учнів до дослідницько – пошукової роботи.

Пошукові роботи були представлені за такими напрямами: «Духовна спадщина мого народу», «Із батьківської криниці», «З попелу забуття». Всі присутні відзначили оригінальність, різноманітність та різноплановість дослідницьких робіт.

Варто зазначити, що під час написання своїх досліджень конкурсанти провели велику пошуково-дослідницьку роботу: побували у різноманітних куточках рідного краю, опрацювали велику кількість архівних документів та довідкової літератури.

Сомюк Наталя, методист ЦТК


 
Переглядів: 34 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz