MENU
Головна » 2018 » Февраль » 1 » Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у закладах загальної середньої освіти м. Добропілля
11:42
Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у закладах загальної середньої освіти м. Добропілля

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ДОБРОПІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у закладах загальної середньої освіти м. Добропілля

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 32 Закону України «Про захист від інфекційних хвороб», у відповідності до сумісного наказу облдержадміністрації та ДУ «ДОЛЦ МОЗУ» від 26 вересня 2017 № 602/209 «Про організацію роботи щодо профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними інфекціями в Донецькій області на осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р.» та на підставі результатів щоденного моніторингу захворюваності серед школярів на грип та ГРВІ в закладах освіти Добропільської міської ради:

1. Тимчасово призупинити освітній процес з 01 лютого 2018 року до стабілізації епідемічної ситуації з ГРВІ та грипу у наступному закладі загальної середньої освіти:

- Добропільський навчально – виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Добропільської міської ради Донецької області.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галицького О.А.

Виконуючий обов’язки міського голови О.В. Кормільцев

 

Переглядів: 266 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz