MENU
Головна » 2017 » Декабрь » 21 » Проведення акції « У донецький край мир несе Святий Миколай»
14:25
Проведення акції « У донецький край мир несе Святий Миколай»

З  27 листопада по 19 грудня 2017 року з метою ознайомлення з доброчинними справами Св. Миколая, виховання в учнів любові до ближнього, почуття доброти й милосердя, доброзичливості, формування безкорисливості у ставленні до людей, збагачення духовного світу дітей, сприяння розвитку творчих здібностей дітей, в Центрі туризму та краєзнавства учнівської молоді м. Добропілля була організована Кімната – Майстерня Св. Миколая, де проводилась акція «У донецький край мир несе Святий  Миколай».

     Протягом трьох тижнів старші групи дитячих садків (понад 260 дошкільнят), школярі ЗЗСО (понад   500 учнів) та гуртківці ЦТК (300 вихованців) відвідали «Майстерню». Діти різних вікових категорій мали змогу стати помічниками Святого Миколая: виготовити сувеніри – подарунки, вітальні листівки для батьків та друзів, написати листа,подивитись театралізовану виставу «Казка про нерозумне  Мишеня», взяти участь в організованих заходах до свята. та отримати подарунки.

      В «комору» збору речей небайдужі мешканці міста,учні, вихованці, педагогічні працівники  приносили речі, канцелярські товари, засоби особистої гігієни та звичайно солодощі, які волонтери подарували нужденним сім’ям.

Переглядів: 69 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz