MENU
Головна » 2018 » Январь » 10 » Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко» в ДНЗ № 13 "Світлячок"
13:28
Проведення шахово-шашкового турніру «Совенятко» в ДНЗ № 13 "Світлячок"

10 січня 2018 року в дитячому садку пройшов шахово-шашковий турнір , в якому брали участь діти старшої групи.(Вихователь Жукотська Л.Б.)

Метою цього заходу було виявлення вихованців, які вміють добре грати в шашки і шахи прищепити інтерес до цих ігор, розвиває логіку, увагу, мислення дитини.

Завдяки іграм в шашки і шахи діти вчаться бути терплячими, усидчивыми, наполегливими в досягненні поставленої мети, виробляють у собі працездатність, вміння вирішувати логічні задачі в умовах дефіциту часу, тренують пам'ять, вчаться самодисципліні, що в кінцевому підсумку допоможе нашим випускникам бути успішними в шкільному навчанні.

Господинею турніру була Шахові Королеви(вихователі Лиходієвська Я.В. та Петрова К.В.). Вони запропонували дітям взяти участь в турнірі.

Турнір проходив в атмосфері урочистості, значущості гри. Кожна партія унікальна, і результат результату гри, залежав від навичок суперників. Малята з великою відповідальністю і з неприхованим інтересом поставилися до участі в змаганнях.

Під час нагородження дошкільнята не приховували радісних емоцій, що переповнюють їх почуттів.

Шашки і шахи – це і наука, і спорт, і мистецтво в одній грі, що доставляє багато радості і задоволення!

Переможці отримали в нагороду оплески від вдячних вболівальників. Всім учасникам були вручені грамоти та солодкі призи.

На шашковому та шаховому полі розгорнулися зовсім не дитячі баталії: малята з дорослою серйозністю обмірковували кожен свій хід, намагалися перемогти своїх суперників.

Зустріч пройшла в радісній обстановці і закінчилася урочистим нагородженням. Турнір став не тільки інтелектуальним змаганням, але і справжнім святом дружби і спілкування.

Переглядів: 253 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz