MENU
Головна » 2017 » Ноябрь » 9 » Радіодиктант національної єдності в закладах освіти Добропільської міської ради
19:57
Радіодиктант національної єдності в закладах освіти Добропільської міської ради

 9 листопада 2017 року заклади освіти Добропільської міської ради долучилися до Всеукраїнської акції - XVII радіодиктанту національної єдності.

Акція традиційно відбувається у День української писемності та мови і має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова. Гасло цьогорічного радіодиктанту "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета". 

 Педагоги та учні не лише долучилися до акції і написали диктант, але й стали своєрідними співорганізаторами акції: створили свій власний осередок диктанту – організували написання у закладах. Не лишилися байдужими батьки учнів і працівники закладів освіти, які виявили бажання приєднатися до акції.

Всього 2524 осіб підтримали ініціативу та долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Саме такі заходи, які вже стали традиційними в освітніх закладах міста, сприяють вихованню в учнів національної самосвідомості, патріотизму, любові до своєї  Батьківщини та мови як духовного надбання українського народу. Вони єднають суспільство та є запорукою  солідарності з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

Радіодиктант – це єдність усіх українців, незалежно від їхньої етнічної приналежності, навколо української мови.

Радіодиктант - це не про грамотність, а про єднання. На сьогодні він набув статусу величезного масового міжнародного флешмобу.

 

Переглядів: 147 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz