MENU
Головна » 2018 » Апрель » 27 » Реалізація проекту «Люби і знай свій рідний край»
20:24
Реалізація проекту «Люби і знай свій рідний край»

Закладом дошкільної освіти №34 «Вуглик» (зав.Баликіна О.Є., кер.ШМ «Творча лабораторія» Андруняк А.І.) був організований виїзний семінар в місто Соледар для керівників, вихователів-методистів ЗДО за темою «Реалізація проекту «Люби і знай свій рідний край» через краєзнавчу роботу згідно Базового компоненту дошкільної освіти».

Мета семінару: сприяти краєзнавчий діяльності в роботі педагогів ЗДО міста Добропілля в стратегії патріотично налаштованої особистості.

Учасники семінару мали можливість поглибити знання про соціально-економічний розвиток регіону, розширити обізнаність щодо методів та прийомів роботи в ранній профорієнтації дошкільників. Відвідавши «Соледар – соляне місто», педагоги ознайомилися з професією шахтаря соляної шахти та склали інтелектуальну карту по ознайомленню дошкільників з цією професією.

Екскурсія допомогла учасникам зрозуміти, яке велике значення має краєзнавча робота в діяльності педагога, та як необхідно заохочувати до набуття історичного досвіду про трудящих Донбасу, відомих Україні своїми звершеннями та традиціями і виховувати пошану до людей праці, гордість за свою країну.

Учасники семінару отримали незабутнє враження від поїздки в місто Соледар.

Переглядів: 70 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz