MENU
Головна » 2019 » Январь » 31 » Реалізація в роботі дошкільного закладу ідей освіти для сталого розвитку
22:48
Реалізація в роботі дошкільного закладу ідей освіти для сталого розвитку

З метою формування готовності педагогів ЗДО до ефективної реалізації ідей освіти для сталого розвитку в світлі регіональної програми «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017-2020 роки» на базі закладу дошкільної освіти №34 «Вуглик» (завідувач Баликіна О.Є., вихователь-методист Руріч Л.О.) пройшло засідання ПНМК вихователів груп старшого дошкільного віку ЗДО м. Добропілля.

Учасникам заходу була запропонована виставка методичних надбань педагогів дошкільного закладу та сумісних поробок дітей і батьків «Друге життя речей». Керівник ПНМК Чубченко Л.Л. (ЗДО №19) розповіла про формування активної позиції педагога в освіті для сталого розвитку через впровадження Педагогіки Емпауерменту. Педагоги ЗДО №34 Гусєва Н.Г. і Суханова Л.В. провели інтегровані заняття «Двір, в якому ми хочемо жити» та квест-гру «Розвиваємо сталий розвиток змалку». Слухачі ПНМК із задоволенням познайомилися із досвідом роботи «Формування у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя» та прийняли участь в інтерактивній грі «Сталий розвиток – крок у майбутнє», яку провела Гусєва Н.Г.

Методист МК Героєва В.І. підвела підсумки роботи, надала методичні рекомендації учасникам засідання ПНМК вихователів груп старшого дошкільного віку та відмітила злагоджену роботу й сприятливу атмосферу ЗДО №34 «Вуглик».


 
Переглядів: 19 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz