MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 10 » Регіональний педагогічний семінар для вчителів історії в центрі Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума»
15:53
Регіональний педагогічний семінар для вчителів історії в центрі Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума»

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету, плану роботи предметної науково-методичної комісії учителів історії, та з метою сприяння підвищення фахової майстерності вчителів історії, поглибленню теоретичних знань і практичних умінь при відвідуванні музеїв – відбувся регіональний педагогічний семінар для вчителів історії м. Добропілля (відповідальна керівник ПНМК вчителів історії та правознавства, учитель-методист вищої категорії, Денисова Лілія Олексіївна).

Перед учасниками семінару виступила керівник освітнього відділу, науковий співробітник інституту - І.О.Піскарьова, яка ознайомила присутніх з конкурсами творчих та дослідницьких робіт та методикою їх підготовки для учнів та педагогів.

Відбулася зустріч з директором Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» І.Я.Щупаком, який презентував науково-методичну літературу, ознайомив учителів історії з новими підходами, прийомами та формами роботи у НУШ.

Дуже насичена програма заходу: екскурсія присвячена історії Голокосту під час Другої світової війни, екскурсія до музею АТО, неперевершені зустрічі з науковцями, дружній супровід наукового співробітника Владислава Базилевського - надихнула вчителів на нові звершення та відкриття. Семінар пройшов на високому методичному рівні. Велика вдячність співробітникам інституту за теплий та затишний прийом, неперевершене емоційне піднесення під час проведення заходів, доброзичливу атмосферу, надання методичних рекомендацій, щодо впровадження дослідницької роботи в педагогічну практику та приємні подарунки.

 

Переглядів: 50 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz