MENU
Головна » 2018 » Май » 31 » «Ромашка» проводжала до школи своїх маленьких випускників...
08:07
«Ромашка» проводжала до школи своїх маленьких випускників...

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже скінчився перший відповідальний етап життя, безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі. Випускники - гарні та щасливі урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка. Зусиллями музичного керівника Холодової І.Л. та вихователями старшої групи: Жаровою Н.В., Щур І.О. було організовано цікаве та змістовне свято «Морська подорож до Країни Знань», яке запа­м'ятається малечі надовго та зали­шить добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

Корабель під назвою «Дитинство» вирушив в чудову подорож, під час якої майбутнім школярам прийшлось пройти складні випробування: чиста палуба, складний лабіринт, збери портфель. На дітей чекала зустріч з казковими героями: Піратом, казковою птахою Сірін, Петриком П'яточкіним.

Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. А батьками вихованців була виконана весела сценка «Як ми прийшли в садочок перший раз».

Багато хороших слів було сказано в цей день в адресу випускників та їх батьків, адміністрації і вихователям, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а головне - здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

Наприкінці урочистої частини на дітей чекав приємний сюрприз – дипломи випускників дитячого садка та подарунки на згадку про щасливі роки які діти провели в закладі. Батьки випускників з гордістю дивились на своїх дітей, які так скоро встигли вирости.

Переглядів: 56 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz