MENU
Головна » 2017 » Ноябрь » 10 » Семінар директорів в Добропільському НВК №3
14:40
Семінар директорів в Добропільському НВК №3

«Замало бути обізнаним у нових ідеях,

потрібно знати, де можна  використати  ці  ідеї,вміти з ними поводитись, а не лише

захоплюватись»

Майкл Фурман

Важко переоцінити, наскільки важливо сучасній школі мати своє обличчя, власний імідж, який сприятиме підвищенню ефективності діяльності закладу, приваблюватиме батьків та учнів, даватиме змогу бути конкуренто-спроможним у сучасних соціально-економічних умовах. Цього вимагає сьогодення.

10 листопада 2017 року  відбувся семінар директорів великого Добропілля з теми «Діяльність громадсько- активної школи».

Головна мета семінару – презентувати досвід   НВК  як  навчального закладу, де забезпечується прагнення щодо широкого залучення до шкільного життя ресурсів  місцевих громад, громадських організацій, батьків, підприємств; створення умов для виховання та практичного виявлення громадської активності учнівської молоді.

Відкрила семінар завідувач методичним кабінетом відділу освіти Добропільської міської ради Наталя Василівна Курдя. Вона ознайомила присутніх  з основними питаннями реформування школи.

         Про систему роботи НВК  щодо широкого залучення до шкільного життя ресурсів  місцевих громад розповів директор Петро Миколайович Поліщук. Він визначив три основних напрями діяльності громадсько-активної школи : демократизація школи, волонтерство та партнерство школи і місцевої громади.

         В практичній частині семінару прийняли участь педагоги НВК.

Вчитель початкових класів Любов Миколаївна Пашкова провела інтегрований урок з позакласного читання та розвитку зв’язного мовлення   в 3 класі  «Берізка в осінньому вбранні»

Урок в 9 класі «Поняття про рН розчинів»  вчитель хімії Тетяна Олександрівна Душкіна провела у формі веб-квесту з елементами практично-дослідницької  діяльності учнів. Це надало уроку яскравого інноваційного та емоційного забарвлення.

Вчитель  Вікторія Олександрівна Цьомана уроці з інформатики у 6 класі опановувала метод послідовного збільшення растрового малюнку.

Однією із складових іміджу  НВК  є інноваційний розвиток освітнього простору за рахунок впровадження в навчально-виховний процес сучасних педагогічних ідей, прогресивних технологій та інтерактивних методик. Саме використовуючи таку  прогресивнусучасну технологію, як веб-конференція здійснився актуально важливий та цікавий діалог між  учасниками семінару та представниками адміністрації та учнівського самоврядування Горишньоплавнівського НВК  ім..Л.І.Бугаєвської Полтавської області.

Підсумки семінару були проведені у формі діалогу. Керівники  навчальних закладів поділитися враженнями від діяльності НВК, оцінили роботу педагогічного колективу. У жвавій дискусії учасники семінару винесли позитивну оцінку роботі навчального закладу.

Підводячи підсумки змістовного семінару, завідувач методичним кабінетом Н.В.Курдяпідкреслила, що імідж школи – це її досягнення, а досягнення мають бути в різних сферах життєдіяльності навчального закладу. І все залежить від нас, нашої активності, ініціативності, працелюбності, наполегливості. Лише тоді школа буде привабливою, матиме свій неповторний образ!

Переглядів: 253 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz