MENU
Головна » 2017 » Ноябрь » 17 » Семінар-нарада на тему: «Дотримання законодавства України про працю в частині: охорони праці, оплати праці, гігієни праці»
15:09
Семінар-нарада на тему: «Дотримання законодавства України про працю в частині: охорони праці, оплати праці, гігієни праці»

16 листопада 2017 року у відділі освіти Добропільської міської ради відбувся семінар-нарада на тему: «Дотримання законодавства України про працю в частині: охорони праці, оплати праці, гігієни праці» за участю державних інспекторів Головного управління Держпраці у Донецькій області, спеціалістів відділу освіти, директорів, завідувачів та завгоспів закладів освіти Добропільської, Білозерської, Білицької міських рад та Новодонецької селищної ради. Під час семінару головним державним інспектором відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС Хоршуновою С.О. було представлено до розгляду першочергові кроки для удосконалення діяльності в сфері охорони праці, розслідувань та обліку нещасних випадків профзахворювань і аварій на виробництві.

Головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Іванова Л.Е. доповіла про вимоги законодавства про працю та моніторинг стану його дотримання, строки виплати заробітної плати, мінімальні гарантії в оплаті праці та відпустки без збереження заробітної плати. Бешуля О.В., головний спеціаліст відділу експертизи умов праці управління з питань праці, зупинилася на питаннях гігієни праці, медичних оглядів та профілактики професійних захворювань, атестації робочих місць за шкідливими умовами праці, а головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Суботіна В.М. проінформувала слухачів про актуальні питання щодо безпечної експлуатації теплових установок і мереж, обладнання котелень на твердому паливі. У заході взяли участь представники 43 закладів освіти.

Переглядів: 166 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz