MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 17 » Семінар-практикум учителів біології
22:54
Семінар-практикум учителів біології

17 жовтня 2017 року на базі Новодонецької ЗОШ І-ІІІ ст..№17 Добропільської міської ради відбувся семінар-практикум учителів біології на тему «Діяльнісний підхід та дослідницька діяльність учнів на уроках біології – один з аспектів впровадження компетентнісної освіти», мета якого : забезпечення  глибокого усвідомлення вчителями проблеми компетентнісно орієнтованого підходу, надання необхідної практичної допомоги у впровадженні діяльнісного підходу як одного з шляхів формування та розвитку предметних компетентностей учнів на уроках.

 Адміністрація школи гостинно зустріла педагогів, які стали активними співучасниками подій семінару. На уроці - дослідженні на тему «Урок  узагальнення за темою «Травлення» за новим Державним стандартом», який підготувала  Єна Наталія Борисівна, разом із восьмикласниками біологи досліджували вміст шкідливих речовин у продуктах харчування та обговорювали їх вплив на організм людини.

Луценко Ірина Михайлівна - керівник ПНМК- провела методичний технопарк з проблем трансформації НВП в умовах Нової школи та надала методичні рекомендації щодо підготовки до  Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Педагогічний меседж підготувала Мельник Є.Л., учитель біології ЗОШ №11, в якому розкрила особливості діяльнісного підходу  до навчально-виховного процесу за новим Держстандартом.

Атмосферу творчої співпраці продовжила практичний психолог школи Ємченко Анастасія Сергіївна, на якому зупинилася на якостях сучасного вчителя .

Переглядів: 89 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz