MENU
Головна » 2017 » Май » 18 » Школа-лабораторія учителів німецької мови Добропілля
21:46
Школа-лабораторія учителів німецької мови Добропілля

На базі методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради 11 травня 2017 р. в рамках Школи-лабораторії учителів німецької мови відбулося заняття № 4 з теми «Сучасні педагогічні технології навчання німецької мови». На методичний захід були запрошені вчителі німецької мови та вчителі, які за дипломом можуть викладати німецьку мову. Були присутні представники навчальних закладів міст Білозерське, Білицьке, Добропілля, Олександрівського району. Заняття проводила методист з німецької мови відділу гуманітарних наук Донецького обласного інституту післядипломної освіти Серебрякова Надія Олексіївна, координатор Української асоціації вчителів та викладачів німецької мови, учитель-методист, «Відмінник освіти України».

У ході заняття Надія Олексіївна, ознайомила вчителів із сучасними вимогами щодо викладання німецької мови, що були прийняті під час проведення XXIII конференції Української Асоціації германістів у Львові (04-06.10.2016) та Першого Всеукраїнського форуму вчителів німецької мови у м. Києві (25-26.11.2016). У практичній частині проведено комунікативний тренінг з усного та писемного мовлення за темами «Німеччина», «Україна» під час якого учасники ознайомились із сучасними педагогічними технологіями, які є засобами формування мовленнєвої, комунікативної, соціокультурної, країнознавчої та медіа- компетенцій в процесі викладання німецької мови.

Також Надія Олексіївна ознайомила з методичними заходами, які будуть проводитися протягом 2017-2018 навчальному році в рамках Року німецької мови в Україні, і запросила учасників школи-лабораторії взяти активну участь в семінарах, тренінгах, фестивалях та конкурсах.

 

Переглядів: 68 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz