MENU
Головна » 2018 » Апрель » 16 » Школа психологічної майстерності
07:16
Школа психологічної майстерності

«Цікаво та дуже корисно» - такі відгуки слухачів отримало чергове засідання «Школи психологічної майстерності». Зустріч фахівців психологічної служби була присвячена проблемі конфліктів в освітньому середовищі.

Актуалізували тему фахівці через перегляд мультиплікаційного фільму «Міст». Керівник «Школи», практичний психолог НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей Пасічник О.В., яка в ході інформаційного меседжу з елементами ділової гри разом з практичними психологами розглянула найтиповіші конфліктогени, що провокують виникнення конфліктних ситуацій серед учасників освітнього процесу.

Справжнім помічником в роботі психологів стала віртуальна виставка просвітницьких, корекційних та профілактичних програм для розвитку комунікативних навичок, толерантності у дітей та учнівської молоді.

Психопрофілактиці конфліктів був присвячений обмін досвідом досвідчених психологів, у ході якого вони запропонували «психологічні фішки» з власного досвіду та навчили їм новачків психологічної служби.

Будуючи «Карту шляху» та здійснюючи рефлексію, слухачі актуалізували основні аспекти проблематики, спроектували напрямки своєї роботи з профілактики конфліктів в освітніх закладах.

Переглядів: 77 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz