MENU
Головна » 2018 » Апрель » 2 » Школа та дошкілля в світовому освітньому просторі: місія, імідж, перспективи
20:46
Школа та дошкілля в світовому освітньому просторі: місія, імідж, перспективи

З метою обговорення питань новацій Закону України «Про освіту», пошуку шляхів реалізації нових засад з урахуванням кращого досвіду освітньої практики країн світу 02 квітня на базі методичного кабінету та ЗДО № 29 «Джерельце» відбулися Педагогічні читання «Імплементація елементів кращого світового досвіду в освіту Добропілля».

У заході взяли участь близько 200 педагогів ЗЗСО та ЗДО міста. Завідувач МК Курдя Н.В. акцентувала увагу освітян на поширенні таких загальних цінностей, як повага прав людини, демократичне громадянство, взаємодопомога, терпимість, плюралізм, боротьба з расизмом і антисемітизмом, а також взаємну повагу між людьми, жінками й чоловіками, соціальними групами і народами.

З досвідом освітніх практик Фінляндії та Ізраїлю познайомили педагоги НВК № 4, ЗДО № 31, ЗОШ № 18, ЗДО № 29. Основні напрямки освітніх практик Польщі та Японії розкрили освітяни ЗОШ № 19, ЗДО № 15, НВК-ліцею, ЗДО № 16. Досвід освітніх практик Америки та Сінгапуру представили педагоги ЗОШ № 10, ЗДО № 13, ЗОШ № 17, ЗДО № 20.

Під час методичного заходу освітянська спільнота визначила особливості організації навчально-виховного процесу у відповідності до нового Закону України «Про освіту», концепції Нової української школи, обговорила необхідні зміни у діяльності закладів освіти до вимог сучасності. І як результат педагогічних читань педагоги визначились з освітніми трендами для подальшого опрацювання: «Доступна освіта», «STEM-освіта»,

«Компетентнісне навчання», «Міжнародні освітні проекти соціально-гуманітарного спрямування», «Перевернуте навчання» та «Електронні інструменти сучасного уроку».

Сподіваємось, що новий навчальний рік розпочнеться з використанням елементів кращого світового досвіду і в закладах освіти міста Добропілля з’являться і кисневі перерви, і дні спілкування іноземною мовою, дошкільнята прийматимуть їжу під класичну музику та ходитимуть на прогулянки за будь-якої погоди, а Останній дзвоник 2017-2018 н.р. діти відсвяткують не за традиційною формою (урочиста лінійка), його буде проведено за різноманітними інноваційними формами.

Переглядів: 134 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz