MENU
Головна » 2017 » Март » 24 » Школярі Добропілля знову серед кращих!
11:37
Школярі Добропілля знову серед кращих!

Школярі Добропілля знову серед кращих!

17 березня 2017 року на базі Київського національного університету ім..Т.Г. Шевченка відбувся фінал Всеукраїнської олімпіади для учнів 10-11 класів. Олімпіада проходила в 2 етапи – на 1му етапі старшокласникам пропонувалося підготувати та надіслати до журі наукове есе за такими напрямами: «Іспанія та Латиноамериканський світ» та «Китай: минуле та сьогодення». З нашого міста взяли участь три учні: Штагер Вікторія, учениця 10го класу, Білицької ЗОШ І-ІІІ ст.. № 10 м. Добропілля, Харченко Діна, учениця 10го класу, Білицької ЗОШ І-ІІІ ст.. № 10 м. Добропілля (науковий керівник – Денисова Лілія Олексіївна, учитель історії та правознавства Білицької ЗОШ І –ІІІ ст.. № 10) та Трошин Андрій учень 10го класу Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст..№ 14, м Добропілля (Дороженкова Катерина Олександрівна – учитель історії Білозерської ЗОШ І-ІІ ст.. № 14). Наші учні успішно пододали перший етап та стали фіналістами.

Фінальна стадія Олімпіади передбачала виконання тестових завдань з історії Іспанії та країн Латинської Америки, а також, з історії Китаю у межах шкільної програми. Фіналісти отримали подяки і призи та відзнаки від Історичного факультету київського національного університету ім.. Т.Г.Шевченка та Посольства Королівства Іспанія і Україні.

Особлива вдячність учительським колективам Білицької ЗОШ І-ІІІ ст.. № 10 та Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 14 за фінансову  підтримку  учнів.

Вітаємо фіналістів Всеукраїнської олімпіади з перемогою та бажаємо подальших наукових звершень. 

Переглядів: 105 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz