MENU
Головна » 2017 » Февраль » 21 » Словом за Україну! НВК № 4
16:22
Словом за Україну! НВК № 4

Словом за Україну!

18 лютого в місті Краматорську відбувся Всеукраїнський етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь щорічні переможці обласного етапу – учні НВК №4 м. Добропілля, вихованці вчителів початкових класів Рупчевої Т.В., Дудушко Т.І. та вчителів-україністів Колядіної М.В, Бавикіної Л.Д.

         Змаганню передувало врочисте нагородження найкращих, де учениця 5-А класу Ципляк Юлія отримала за перше місце Диплом переможця – відзнаку Фундації українських студій Австралії. А вчителю, Колядіній Марині Володимирівні, за підписом міністра освіти і науки України та президента Ліги українських меценатів святково вручили особисту винагороду – Подячний Диплом за самовіддану педагогічну діяльність і допомогу в організації конкурсу.

Серед нагороджених і учень 4-А класу Артем Олійник, вихованець Рупчевої Тетяни Володимирівни, переможець ХVІ та призер ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У цей день, коли єдність України захищається зі зброєю в руках, найзавзятіші юні філологи взяли на себе вкрай відповідальне завдання – захистити область Словом. І їм це, безумовно, вдасться!

                                                                       Світлана Мамонова,

заст.дир.з НВР НВК №4 

Переглядів: 153 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz