MENU
Головна » 2018 » Ноябрь » 30 » Сталий розвиток — сучасність дошкілля Донеччини
15:11
Сталий розвиток — сучасність дошкілля Донеччини

28-29 листопада 2018 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації відбувся Всеукраїнський науково-практичного семінар «Впровадження технології формування навичок сталого розвитку в закладах дошкільної освіти» за результатами ІІІ етапу всеукраїнського експерименту з теми «Формування екологічно-, економічно- й соціально доцільної поведінки дошкільників у контексті освіти для сталого розвитку».

Попри нелегкий час у країні у Краматорську зібралося багато освітян з різних куточків України: регіональні координатори експерименту, керівники, вихователі-методисти, вихователі експериментальних закладів дошкільної освіти, методисти та завідувачі кафедр/кабінетів/лабораторій/центрів дошкільної освіти закладів післядипломної/неперервної педагогічної освіти України.

З вітальним словом до учасників звернулися Сідашева Т. В., в. о. директора департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації; Гавриш Н. В., науковий керівник дослідно-експериментальної роботи, професор кафедри психології та педагогіки дошкільної освіти Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди, провідний науковий співробітник лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, доктор педагогічних наук, професор; Нерянова С. І., начальник відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Низковська О. В., організатор і координатор дослідно-експериментальної роботи, науковий співробітник відділу засобів навчання та обладнання ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Програмою семінару передбачалося низка інформативних та практико-орієнтованих заходів, що демонстрували результати ІІІ етапу всеукраїнського експерименту із зазначеної теми. Протягом двох днів у теплій та творчій атмосфері освітяни ділилися власним досвідом, переймали кращі методичні знахідки колег, спілкувалися під час проведення воркшопу, майстер-класів, дискусій тощо.

У межах семінару в перший день продуктивно працювали: прес-зона, жива газета, фотозона. А педагоги закладів дошкільної освіти міста Добропілля: Героєва В.І., методист МК, Терновська О.В., завідувач ЗДО №35, Руріч Л.О., вихователь-методист та Гусєва Н.Г., вихователь ЗДО №34 прийняли активну участь у виставці доробок закладів дошкільної освіти Донецької області «Дошкільнятам – про сталий розвиток», чим привернули особливу увагу учасників семінару на цікаві знахідки із запропонованої теми.

Освітяни Донеччини із розумінням справи та креативом підійшли до організації занять, продемонструвавши різноманітні форми та види робіт з дітьми та дорослими щодо формування навичок сталого розвитку в закладах дошкільної освіти, тим самим залишив приємні враження у гостей.


 
Переглядів: 55 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz