MENU
Головна » 2018 » Апрель » 3 » Стартувала Академія «PROFУСПІХ» -2018
21:09
Стартувала Академія «PROFУСПІХ» -2018

В рамках Академії «PROFУСПІХ» розпочала роботу секція «Психології». Керівниками циклу методистом МК Гордієнко І.М. та керівником НМК практичних психологів та соціальних педагогів Гринцовою О.В. був обраний актуальний для освітян напрямок: «Психологічний супровід учасників освітнього процесу в умовах Нової української школи».

Не дарма концепцією Нової української школи одним із державних пріоритетів в освіті визначено особистісно орієнтоване навчання і виховання, що вимагає психологізації освітнього процесу шляхом підвищення психологічної компетентності адміністрації, педагогів, батьків.

Необхідність актуалізації питання психологічної готовності педагогів до впровадження освітніх реформаційних інновацій відмітили слухачі циклу, адже саме вона є запорукою успішної реформи через діяльність ефективного вмотивованого педагога.

Психологи шляхом самодіагностики визначили рівень власної готовності до інноваційної діяльності, змоделювали складові психологічної готовності педагога, проранжували їх в контексті психологічного супроводу, опрацювали рекомендації для адміністрації, психологічної служби та педагогів, визначилися з першочерговими кроками щодо психологічної підтримки адаптаційного процесу педагогів до роботи в умовах освітніх реформ, профілактики професійного та емоційного вигорання.

Цікавим та корисним був досвід спілкування та взаємодії керівників освітніх закладів та практичних психологів – слухачів циклу. Це сприятиме ще кращому порозумінню між важливими ланками педагогічної спільноти та розв’язанню різних проблем освітнього процесу.

«Удосконалюватися – значить мінятися, бути досконалим – означає змінюватися часто», - писав Уїнстон Черчілль. Психологи завжди прагнуть бути в авангарді змін. Наше призначення – допомогти іншим впевнено крокувати цим шляхом.

Переглядів: 78 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz