MENU
Головна » 2018 » Декабрь » 18 » Сучасні освітні технології як інструмент підвищення якості навчання української мови та літератури
08:39
Сучасні освітні технології як інструмент підвищення якості навчання української мови та літератури

Семінар учителів української мови та літератури

14 грудня 2018 року на базі Добропільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» було проведено семінар учителів української мови та літератури на тему: «Сучасні освітні технології як інструмент підвищення якості навчання української мови та літератури».

Учасників семінару привітала  заступник директора з НВР Єлісєєва О.М. У ході семінару вчителів було ознайомлено з теоретичними та практичними засадами щодо використання сучасних інноваційних технологій у освітньому процесі, розглянуто актуальні проблеми впровадження інноваційних технологій у процес шкільного навчання української мови та літератури.

Змістовною та цікавою була інтерактивна доповідь учителів української мови та літератури Білицької ЗОШ №10 Дмитренко В.Г. та Козюберди А.О. про сучасні освітні технології, які вони використовують під час роботи на уроках.

Для відновлення внутрішніх ресурсів педагогів, з метою профілактики професійного вигоряння, практичним психологом НВК №3 Діденко В.О., було проведено заняття з елементами тренінгу «Відновлення ресурсів».

По закінченню семінару було визначено основні напрями роботи щодо пошуку ефективних засобів навчання в аспекті інноваційної діяльності.

Захід пройшов на належному методичному рівні, як зазначила керівник ПНМК учителів української мови та літератури Каплунова С.А.

 


 
Переглядів: 25 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz