MENU
Головна » 2017 » Декабрь » 19 » Святий Миколай у Добропільському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ДНЗ"
15:17
Святий Миколай у Добропільському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ДНЗ"

Через поле, через гай
Йде до діток Миколай.

У білесенькій торбинці
Він усім несе гостинці.

То ж бринить від щастя край —
Тут ступає Миколай.

Хоч надворі і пороша,
Сніться діткам, сни хороші.

Бо з дарунками в торбинці,
Є чудові сни-гостинці.


Такі відвічні цінності як любов, доброта, милосердя та допомога потребуючим будуть завжди актуальними. Ці риси притаманні Святому Миколаю, який в ніч з 18 на 19 грудня спускається з небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.Тому діти з нетерпінням, захопленням і радістю чекають на це свято . Адже знають, що за їх слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе безліч подарунків.

Ранок у Добропільському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ДНЗ» розпочався з привітання директора П.М.Поліщука усіх дітей зі святом та врученням смачних подарунків дітям пільгової категорії.

У святково прикрашеній музичній кімнаті зібралися учні початкових класів та їх батьки, щоб знову і знову поринути в казку. І казкове дійство відбулося! З великою радістю малята та дорослі віталися один з одним. Почувши розповідь про життя Святого, у малюків виникло бажання продемонструвати йому свої вміння: декламувати вірші, співати пісні, танцювати, грати, жартувати. Сюрпризом стала вистава «Ой, як на свято…» у виконанні батьків-акторів. Дійство пройшло у теплій родинній атмосфері.

Та яке свято без подарунків? Дитячі мрії здійснюються! І Святий Миколай таки з'явився! Та з великим задоволенням подарував дітям солодощі.

Переглядів: 99 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz