MENU
Головна » 2018 » Январь » 10 » Свято Різдва в ДНЗ № 31
10:19
Свято Різдва в ДНЗ № 31

09 січня 2018р. в дошкільному навчальному закладі №31 "Малятко" (завідувач Савчак В.О.) була проведена музична розвага для дітей середнього і старшого дошкільного віку за темою "Свято Різдва".

Метою цього заходу було: сприяти розвитку пізнавальної активності дітей, збагачувати враження про явища суспільного життя, створити сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про народні зимові свята: День святого Миколая, Різдво, Новий рік. Залучати до сприймання творів національно культури (пісні, колядки, щедрівки) та розповідати їх напам’ять; розвивати у дітей дошкільного віку стійкий інтерес до української народної культури, виховання духовності і формування естетичної свідомості дошкільників в процесі ознайомлення з народним святом Різдвом Христовим та Колядою.

Вихователями середньої групи Білою Л. І. та Яворською І.М. була проведена попередня робота щодо підготовки до свята, а саме :ознайомлення дітей з народними зимовими святами та звичаями, використовуючи різні форми роботи, вивчення колядок, щедрівок, різдвяних пісень, зимових музичних ігор.

Діти з задоволенням приймали участь у театралізованій виставі, вживалися у ролі колядників. 

Колядників гостинно зустріла Господиня ( вихователь Маммабутаєва С. В.)

Діти з радістю і натхненням виконували різдвяні пісні, колядки, щедрівки.

Дівчатка старшої групи емоційно виконали танок зірочок.

В цілому атмосфера сприяла підвищенню святкового настрою,

виникненню почуття радості від участі у чарівному святі Різдва Христова.

Наприкінці музичної розваги всі учасники отримали смачні гостинці.

Переглядів: 125 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz