MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 16 » ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ В ДНЗ №29 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»
16:21
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ В ДНЗ №29 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Згідно наказу відділу освіти Добропільської міської ради від 04.10.2017р. № 282, з метою поліпшення якості освітньої роботи з питань особистої безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників з формування у дітей дошкільного віку ціннісного ставлення до власного життя і здоров’я; пропаганди здорового способу життя серед дітей та їх батьків з 9 по 13 жовтня в ДНЗ №29 «Джерельце» пройшов Тиждень безпеки дитини, кожен день якого був присвяченій певній темі: «Здоров’я дитини – спокій родини», «Наша домівка», «Ми – пішоходи та пасажири», «Стихійні лиха» та «Увага всім! З вогнем погані жарти!».

Протягом тижня проводилися інтегровані заняття «Зайчик захворів», «Ліки сам не бери, щоб не сталося біди!», бесіди «Електроприлади – наші помічники», «Як поводитися під час зливи, грози», «Вікно – джерело небезпеки», спостереження за вітром, дощем, за роботою світлофору, дидактичні та сюжетно-рольові ігри «Одягни ляльку на прогулянку», «Виклич рятувальників за телефоном», «Лікарня», моделювання ситуацій «Я зустрів незнайомця» , «М’яч покотився під машину», та виставки малюнків згідно теми. Діти переглянулі та обговорили відеоматеріли «Дорога – це не жарти». В усіх вікових групах було оновлено куточки «Безпека дитини». Батькам надано пам’ятки щодо формування навичок безпечної поведінки вдома. Для педагогів було проведено педгодину «Домедична допомога дітям у разі травмування».

Однак, є питання, які потребують доопрацювання, а саме: знання дітьми старшого дошкільного віку домашньої адреси, формування навичок безпечної поведінки з чужими людьми, використання інтерактивних форм роботи з батьками вихованців в даному напрямку.

13 жовтня 10 годині проведено практичний тренінг з евакуації вихованців і працівників ДНЗ №29 на випадок надзвичайної ситуації. За результатами проведеної навчальної евакуації зроблено висновок про необхідність додаткового відпрацювання алгоритму дій технічного персоналу на випадок надзвичайної ситуації.

Тема безпеки життя дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.

Переглядів: 63 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz