MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 29 » Тиждень безпеки дитини в ЗДО № 12
13:11
Тиждень безпеки дитини в ЗДО № 12

На виконання наказу № 292 від 12.10.2018р. «Про організацію та проведення Тижня безпеки дитини» в дошкільних навчальних закладах по відділу освіти Добропільської міської ради в ДНЗ№12 «Дзвіночок» (завідувач Рябчук М.М.).В усіх вікових групах пройшли цікаві заняття з теми: «Сам удома» (Осмятченко В.М. старша група), «Як користуватись електроприладами» (Моденко Г.С. середня група», «Дитина на вулицях рідного містечка» (Мосейчук К.М. старша група)

         Художні твори, яскраві ілюстрації, плакати, добірка мультфільмів сприяли тому,щоб малята усвідомили  правила поведінки в екстремальних ситуаціях. Всі набуті знання закріпили під час дидактичних ігор: «Небезпечні речі для малечі», «Пожежний щит!», «Увага!Небезпека поруч!», «Незнайомці на подвір’ї» (Капустіна Н.В. старша група).

         Діти старшої групи відвідали пожежну частину, де їх детально познайомили з небезпечною і такою необхідною професією пожежника. Малюки бачили приладдя і уявляли себе сміливими  рятувальниками. Під час бесіди з інспектором пожежної охорони дітлахи усвідомили, як треба поводитись в надзвичайних ситуаціях.

         Старша медична сестра Ганнич А.О. провела змістовну бесіду з батьками вихованців, вихователями та дітьми на тему: «Отруєння грибами та їх профілактика».

         На загальних зборах колективу Рябчук М.М. виступила з лекцією «Загальні відомості про надзвичайні ситуації»,зокрема наголосила на наслідках надзвичайних ситуацій та їх попередженні».

А виставка малюнків «Небезпека поруч!» продемонструвала злагодженість дітей та батьків вмінню користуватися набутими знаннями та ділитися ними з оточуючими.

         Масу задоволення, емоцій,гарного настрою отримали малюки від перегляду лялькового театру «Кицькин дім».За допомогою яскравих образів та повчальних історій,що було продемонстровано, діти засвоїли життєво важливі правила, що не можна залишати друзів в біді, а також завжди приходити на допомогу тим,хто цього потребує.

Таким чином, «Тиждень безпеки дитини» в закладі пройшов плідно та цікаво.


 
Переглядів: 32 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz