MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 29 » Тиждень безпеки дитини в ЗДО № 34
13:16
Тиждень безпеки дитини в ЗДО № 34

З 22.10. по 26.10.2018р. в закладі дошкільної освіти №34 «Вуглик», з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; формування у дітей дошкільного віку умінь та навичок захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій був проведений Тиждень безпеки дитини.

Протягом тижня  перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, відповідних інструкцій; веден­ня журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності; виконання положень розділу з охорони праці колективного договору тощо.

Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, свята та розваги, конкурси, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), читання художньої літератури, самостійно-художня діяльність, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

Всі заплановані заходи були проведені вчасно, згідно з планом Тижня безпеки дитини. Учасниками стали вихователі та вихованці всіх вікових груп дошкільного закладу.


 
Переглядів: 33 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz