MENU
Головна » 2017 » Сентябрь » 18 » Тиждень безпеки руху в дошкільному підрозділі НВК№3
15:48
Тиждень безпеки руху в дошкільному підрозділі НВК№3

Згідно Плану роботи відділу освіти Добропільської міської ради, з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху, удосконалення форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх учасників дорожнього руху з 11.09.17р.-15.09.17р. в  Добропільському  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ДНЗ» старшої групи «Смішарики», проведений тиждень безпеки дорожнього руху у відповідності до розроблених заходів.

На запланованих заходах вихователі Шевченко О.С. та Салтовська Є.А. продовжували знайомити дітей з різними видами транспорту, вчили правильно поводитися у громадському транспорті; намагались викликати у дітей почуття вдячності та поваги до водіїв громадського транспорту, що перевозить пасажирів. Виховували вміння дотримуватися під час проїзду загальноприйнятих морально-етичних правил та правил безпеки, дали уявлення про рух транспорту на вулиці, ознайомили з деякими дорожніми знаками, вправляли дітей в поведінці на вулиці, в правилах переходу через дорогу, виховували звичку дотримуватися правил дорожнього руху,розвивали кмітливість, швидкість мислення і мовленнєву активність. Виховували у дітей бажання вивчати і дотримуватись правил дорожнього руху , бережливе ставлення до свого життя. Вчили бути уважними, спостережливими, обачними.

Були проведені:

  • консультації для батьків "Попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей дошкільного віку»", "Діти на дорозі".
  • спостереження за транспортом, дорожніми знаками, машинами на території ДНЗ, за рухом пішоходів.
  •  тематичні заняття «Азбука автомобільних доріг», дорожня абетка «Червоний, жовтий, зелений»,практичне заняття "Ми - учасники дорожнього руху", інсценізація «Школа Світлофора»,складання розповідей за серією картин «Випадок на дорозі», читання художньої літератури: Г.Бойка «Моя вулиця», А.Іванова «Як нерозлучні друзі дорогу переходили», Н.Красоткіної «Про тисячі бід або про те, де гратись не слід».Була задіяна художньо-творча діяльність: малювання на асфальті та розмальовки серій ілюстрацій «Вулиця», «Транспорт», виготовлення іграшки «Веселий світлофор» і також організація ігрової діяльності: рухливі ігри- «Ми – пішоходи», «Кольорові автомобілі»,«Світлофор»,настільні ігри «Склади дорогу», «Склади автомобіль»,дидактичні ігри «Три сигнали світлофора», «Малюнки дороги», «На чому я подорожую», «На землі, на воді, у повітрі», «Азбука дороги»,ігри-тренінги «Заборонено і дозволено», «Допоможи Незнайкові перейти вулицю», «Заблукав на вулиці»,сюжетно-рольові ігри «Подорож», «Водії».
Переглядів: 147 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz