MENU
Головна » 2017 » Сентябрь » 22 » Тиждень Дошкілля в ДНЗ №15 "Малятко"
15:01
Тиждень Дошкілля в ДНЗ №15 "Малятко"

Свято Дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує і навчає життєвої мудрості.  Це свято єднає дітей і дорослих, педагогів і батьків, усіх людей, причетних до дошкільного дитинства.

Тому, відповідно до плану роботи управління освіти і науки Добропільської міської ради, з метою формування у дошкільнят національно-патріотичної свідомості та пропаганди морально-естетичного виховання підростаючого покоління у дошкільному навчальному закладі №15 «Малятко» відзначали тиждень Дня Дошкілля з 18.09 по 22.09 2017р.  Тиждень Дошкілля було насичене безліччю святкових дитячих розваг та різних заходів, присвячених даному святу.

Батьки мали змогу пройтися приміщеннями ДНЗ, відвідати майстер-класи, тематичні виставки, вони були вдячні колективу ДНЗ за їх терпіння, мудрість, увагу до їхніх дітей.

 Протягом Тижня Дошкілля було організовано: акція «Голуб миру»  (загальносадова); виставки дитячих посібників та розвиваючих ігор, «Моя вихователька - найкраща» (малюнки), бесіди на тему «Мої друзі у садочку»; тематичні заняття «Мир починається з дружби», «Мій садок», «Хто піклується про діток в ДНЗ», свято «Життя ми дітям віддаємо по краплині». Протягом тижня в закладі панувала атмосфера взаєморозуміння та усвідомлення того, що лише спільними зусиллями колективу закладу і батьків дошкільнят можна досягти успішних результатів у вихованні підростаючого покоління.

21 вересня дошкільнята святкували Міжнародний день миру. В усіх вікових групах проведені були тематичні заняття, на яких діти з вихователем, говорили про мир, малювали і власноруч виготовляли голубів миру.

 Завершилось свято флеш-мобом під гаслом «Ми за МИР!».  На подвір’ї садочка дошкільнятами закладу було створена композиція у формі серця і всередині голуб миру,  бо за з давніх-давен люди вважають голуба втіленням миру та спокою, ознакою втихомирення розбурханих стихій. А в наш час цей образ став символом боротьби всіх людей світу за мир і дружбу між народами.Закінчився тиждень Дошкілля святковим концертом.

Переглядів: 267 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz