MENU
Головна » 2017 » Сентябрь » 25 » ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ В ДНЗ №29 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»
11:48
ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ В ДНЗ №29 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

У період з 18 по 22 вересня в ДНЗ № 29  «Джерельце» були проведені заходи , з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.

18 вересня було відкрито Тиждень дошкілля привітанням від педагогів, які перевтілилися в казкових героїв і поринули разом з дітьми у Країну дитинства. Чарівник здивував дітей фокусами, Чаклунка загадувала загадки про дитячий садок, Фея казок показала відеоролик «Пригадаємо яскраві моменти з життя в у садочку».

На прогулянці діти подорожували по Країні мильних бульбашок. Змагалися, чия бульбашка більша, чия далі полетить, хто видує найбільше бульбашок.

19 вересня у День вишуканого одягу та стильної зачіски всі дошкільнята «Джерельця» спробували себе у ролі моделей. І хлопчики, і дівчатка демонстрували стильний одяг, вишукані зачіски, ходили по подіуму, мов справжні моделі. Матусі ділилися вміннями під час майстер-класу «Стильна зачіска за 5 хвилин».

20 вересня діти старшої групи знайомилися з центром нашого міста під час екскурсії «Я люблю Добропілля!»

Активними учасниками фотосушки «Чарівні миті дитинства» були всі групи ДНЗ. Діти знаходили свої світлини, розповідали про них.

В гості до Капітошки діти манрували на повітряних кульках.

21 вересня вихванці ДНЗ №29 «Джерельце» приєдналися до відзначення  Всесвітнього Дня миру. Наймолодші дошкільнята виготовили разом з батьками паперових голубів, які символізують мир в усьому світі. Діти середньої та старшої груп малювали на асфальті вісників миру – журавликів та голубів, розмальовували голуба миру на асфальті, із захопленням розповідали про свої малюнки та бажали миру рідній країні.

Діти молодшої та старшої груп виготовили колективні колажі «Дошкільнята за мир!»

22 вересня всі групи гостинно запросили батьків відвідати навчально-виховні заходи з дітьми. Вони мали змогу спробувати себе в ролі вихователя.

Всі групи стали учасниками виставки  творчих сімейних стінгазет «Я люблю свій дитсадок», «Мій улюблений вихователь».

Весь тиждень батьки були активними учасниками акції з благоустрою території ДНЗ  «Зробимо дитячий світ яскравим!». Завдяки співпраці педагогів та батьків дитячі майданчики стали яскравими та привабливими для наших дошкільнят.

Завершився Тиждень дошкілля запальною дискотекою «Чарівні мелодії дитинства», де всі танцюристи отримали солодкі сюрпризи.

Переглядів: 157 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz