MENU
Головна » 2018 » Ноябрь » 29 » Творча зустріч вихователів дошкільних закладів селища Новодонецьке
15:53
Творча зустріч вихователів дошкільних закладів селища Новодонецьке

Згідно графіку проведення методичних заходів закладів дошкільної освіти та в рамках  методичного фестивалю «Дошкільна  палітра   Добропілля  (художньо-естетичний напрямок) 29 листопада 2018 р.   на базі ЗДО № 27 «Ромашка» була проведена творча зустріч вихователів дошкільних закладів селища Новодонецьке. 

Педагог Маммабутаєва С.В. у презентації дала методичні поради щодо організації спільної роботи ЗДО та сім'ї в естетичному вихованні дошкільників.

Виставку дитячих робіт з використанням нетрадиційних технік під керівництвом вихователя ЗДО № 31 Яворської  І М. презентувала вихователь Біла Л.І. та дала декілька корисних порад.

Вихователь  ЗДО №25 Луніна В.Г. провела майстер клас та наголосила, що малювання нетрадиційними техніками допомагає прищепити любов до зображувального мистецтва та викликає бажання малювати ще більше, пробуджує у дітей безліч позитивних емоцій, відкриває можливість використовувати добре знайомі  їм предмети в якості художніх матеріалів.

Музичний керівник ЗДО № 27 Холодова І.Л. запропонувала до уваги педагогів фрагмент осіннього свята для дітей молодшого дошкільного віку, в якому казка у показі дорослих була використана не як окремий та самостійний вид театральної діяльності, а як складова частина загального дійства, і де малята є не тільки глядачами, а учасниками.

Педагоги розпочали творчу зустріч о 9 годині та на деякий час перетворилися в малят, які створювали незвичайні малюнки сіллю та клеєм, грали з зайчиком у веселу гру, танцювали парний танок з добрим ведмедиком  та відгадували загадки хитрої Лисички. Ми твердо впевнені, шо такі творчі зустрічі сприяють професійному зростанню педагогів, активують їх власний творчий потенціал та креативне мислення.


 
Переглядів: 42 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz