MENU
Головна » 2018 » Апрель » 2 » Творчий звіт «Народного художнього колективу» студії телебачення і преси «Рожевий слон» ЦДЮТ м. Добропілля
20:26
Творчий звіт «Народного художнього колективу» студії телебачення і преси «Рожевий слон» ЦДЮТ м. Добропілля

Кожен вихованець народної студії ТБ і преси «Рожевий слон» - талановита і унікальна зірочка, сяюча на телевізійному небосхилі. Вони - яскраві, красиві, драйвові і веселі, готові завжди запалювати і перемагати, будь-то фестивалі, творчі конкурси або просто кропітка робота над створенням чергового відеосюжету.

1 квітня 2018 р. в актовому залі відділу освіти Добропільської міської ради народна студія ТБ і преси «Рожевий слон» підтверджувала звання «Народний художній колектив». Вже в другий раз поспіль колектив доводить, що має носити це почесне звання. Упродовж години керівники Лисенко Т.О., Сагайдак Є.В., Сергеєва Я.А. та Сергеєва Л.М. разом з вихованцями презентували свої роботи в різних видах мас-медіа за п’ять останніх років.

Рожеві слони ще раз довели, що вони не тільки – майбутні акули гострого пера, лицарі ефіру, чародії відео та звукомонтажу, майстри слова, – а просто веселі та кмітливі, винахідливі й талановиті, оптимістичні й позитивні юнкори.

Переглядів: 59 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz