MENU
Головна » 2017 » Ноябрь » 7 » У День української писемності та мови традиційно відбудеться XVII Всеукраїнський диктант Національної єдності
11:09
У День української писемності та мови традиційно відбудеться XVII Всеукраїнський диктант Національної єдності

Традиційно текст радіодиктанту складає і читає в ефірі Українського радіо доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників і посібників із української мови, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко. Він зазначає, що текст має бути наповнений орфограмами, пунктограмами, а також змістовним і сучасним. Традиційно диктант складатиметься зі 100-120 слів. Перевірятимуть лише роботи, надіслані 9 і 10 листопада. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. Адреса Українського радіо: Київ-1, 01001. Хрещатик, 26.
9 листопада о 12:30 до актової зали відділу освіти ми запрошуємо всіх охочих долучитися до написання диктанту. Учні, батьки та педагоги запрошуються до участі в акції на базі своїх навчальних закладів.

Радіодиктант – це єдність усіх українців, незалежно від їхньої етнічної приналежності, навколо української мови.

Радіодиктант - це не про грамотність, а про єднання. На сьогодні він набув статусу величезного масового міжнародного флешмобу.

Переглядів: 159 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz