MENU
Головна » 2018 » Май » 7 » Участь команд Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді м.Добропілля у VІ обласному зльоті юних туристів-краєзнавців, присвяченому дн
14:50
Участь команд Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді м.Добропілля у VІ обласному зльоті юних туристів-краєзнавців, присвяченому дн

З 04 по 06 травня 2018 року проводився VІ обласний зліт юних туристів - краєзнавців у с. Торське, Лиманський район Донецької області (турбаза «Лісова»). Метою Зльоту було сприяння розвитку творчих інтересів дітей з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької і природоохоронної роботи, виховання патріотизму, поваги та дбайливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу.

Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді відділу освіти Добропільської міської ради представляли команди «Кожум'яки» (НВК – ліцей, керівники Іванова Н.М., Діденко І.М., гурток «Школа туризму», керівник Локтєва Л.М.) та «Сімейка» (гурток «Пішохідний туризм», керівник Божко Л.В.). Уміння гуртківців оцінювалось за такими туристсько-краєзнавчими напрямами: історичне та географічне краєзнавство; археологія; фольклор і етнографія; геологія; екологія; початкова спортивно-туристська підготовка.

Учасники Зльоту змагатися у конкурсній програмі, туристсько-спортивній естафеті та проходженні дослідницького туристсько-краєзнавчого маршруту.

Команда «Кожум'яки» у конкурсах на Зльоті посіла наступні місця:

ІІ місце - спортивно-туристська естафета;

І місце - туристсько-краєзнавча вікторина «Ерудити-краєзнавці»;

ІІ місце Конкурс – захист короткотермінової пошуково-дослідницької роботи «Історико-культурна реконструкція».

У загальному заліку наша команда виборола ІІ місце серед 13 команд області. Вихованці нагороджені грамотами ОЦТК та подарунками.

Вітаємо нашу команду та керівників! Бажаємо успіхів, подальших спортивних досягнень і рекордів!

Локтєва Людмила, директор ЦТК

Переглядів: 72 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz