MENU
Головна » 2017 » Сентябрь » 6 » Учні 9 класів з підручниками!
07:11
Учні 9 класів з підручниками!

Як і в минулому році, за рахунок освітньої субвенції, 4 вересня 2017 року школи м. Добропілля отримали нові підручники. Довгий та важкий  шлях подолано, перш ніж підручники для учнів 9 класів дійшли до школи. Починаючи від подання авторами рукописів чи оригінал-макетів підручників до конкурсного відбору, роботи експертів з електронними версіями проектів підручників з кожного навчального предмета в Репозитарії, ознайомлення, обговорення та відбір оригінал-макетів усіма вчителями загальноосвітніх навчальних закладів, затвердження Міністерством освіти і науки переліку підручників, які друкуватимуться за кошти державного бюджету та невпинної роботи видавництв щодо друку підручників.

Чим вони відрізняються від попередніх? Перш за все змістом. Змінилася програма для 9-го класу і підхід до самих підручників. Нові книжки написані зрозумілою для дітей мовою і мають цікавий дизайн. А головне — несуть ті знання, які можна застосувати в повсякденному житті.

Але проблему остаточно не вирішено. Так, довгоочікувані підручники для учнів 9 класів отримано, та, нажаль лише на 83 %.  Маємо надію, що до кінця вересня з друкарень надійдуть підручники з усіх предметів. Підручники, які відповідають вимогам часу, коли нова українська школа переходить від школи знань до школи компетентностей — саме таку мету ставить перед українською школою майбутнього Міністерство освіти. І це стане ще одним фактором для підвищення рівня якості освіти  серед учнів всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста Добропілля.

Переглядів: 69 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz