MENU
Головна » 2019 » Январь » 16 » Учнівська молодь великого Добропілля вчиться писати інвестиційні проекти
15:39
Учнівська молодь великого Добропілля вчиться писати інвестиційні проекти

В рамках реалізації проекту «Молода Енергія Громад» за підтримки програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, громадська організація «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» 16 січня 2019 року на базі опорного закладу Добропільського НВК № 4 провела тренінг з основ проектного менеджменту з підлітками та освітянами закладів загальної середньої та позашкільної освіти міст Білицьке, Білозерське, Добропілля та смт Водянське, Новодонецьке.

В ході тренінгу регіональний координатор проекту МЕГ Тетяна Дерев’янко ознайомила молодь з поняттям «Дерево проблем – Дерево цілей», «SMART – технологія постановки цілей», практична частина сформувала навички створення та презентації креативних проектів. Як результат навчання, юніори закладів освіти можуть подати заявку на участь у конкурсі малих грантів «Молода Енергія Громад». Очікуваний обсяг фінансування становить не більше 50 000 грн. Реалізація проектів повинна розпочатися  з лютого 2019 року.

Більш детальна інформація для подання грантових заявок за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnbIaXAuRSCsIl5v2nN_R4_ON-NG8v1-WZQTD9BtcBg88bDg/viewform?fbclid=IwAR24-wXXkiCweDZPQmkaz85xBYByjJjpb2dM8JXlCgSzxMMsCUhBb0Ch3uw


 
Переглядів: 21 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz