MENU
Головна » 2019 » Январь » 23 » Україна- єдина країна
09:55
Україна- єдина країна

22 січня 2019 року в 4- Б класі НВК № 7 (вчитель Долженко Ю.О.) був проведений виховний, патріотичний захід «Україна- єдина країна». На ньому були присутні почесні гості, воїни АТО - Харченко О. Г. та Пономарьов Р.О.

Метою проведення « Дня Соборності» було донести до учнів ідеї єдності та суверенності держави як головної умови розвитку незалежної України; поглибити знання учнів про події Української Революції 1917-1921 років; сприяти формуванню та розвитку громадської та національної самосвідомості.

Захід розпочався молитвою « За Україну». Далі учні переглянули відео про історію виникнення свята. Діти співали українських пісень, декламували вірші про Україну та її соборність. Вчителями НВК № 7 ПоліщукО.А., Сиротенко К.Ю., Долженко Ю.О. була розіграна сценка « Україна та її доньки – Західна і Східна», в якій за основу було покладено історію з’єднання Заходу та Сходу.

Із вітальним словом до дітей звернувся голова спілки ветеранів АТО в Донецькій області Харченко О.Г.. У своїй промові він зазначив, що дуже щасливий від того, що молоде покоління виховується на засадах патріотизму, ідейності та загальнонаціональної єдності.


 
Переглядів: 23 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz