MENU
Головна » 2018 » Август » 29 » «В ногу з часом: педагоги Добропілля працюють у форматі серпневих (не)конференцій»
20:59
«В ногу з часом: педагоги Добропілля працюють у форматі серпневих (не)конференцій»

Другий день роботи IV міського форуму освітян Добропілля пройшов під гаслом «інтерактивно, продуктивно, в дусі НУШ» .

На базі відділу освіти відбулося відкриття виставки «Дизайн нової української школи». Керівників закладів освіти привітала заступник начальника відділу освіти Бобровська Н.О.. Оutline другого дня повідомила завідувач методичного кабінету Гордієнко І.М.

Найбільший інтерес в учасників виставки викликали експозиція ЦДЮТ, вироби бісероплетіння, лозоплетіння та відео-візитівки закладів загальної середньої освіти.

Пленарне засідання проходило в актовій залі, де керівники ЗЗСО, ЗДО, ПЗО залучилися до інтерактивного брифінгу, в якому взяли участь фахівці відділу освіти, методисти МК. Були обговорені ключові питання щодо підготовки педагогів до роботи в умовах Нової української школи, організації науково-методичного супроводу, стимулювання педагогів, активізації творчого пошуку та поширення педагогічного досвіду, можливості для професійного і фахового зростання педагогів.

Присутні виробили рекомендації щодо необхідності переформатування підходів до основних напрямків діяльності своїх закладів: підвищення якості освіти, атестації, участі педагогів в методичних заходах, що стимулюють їх саморозвиток , усвідомили, що реформування Нової української школи потребує зміни менталітету всіх учасників освітнього процесу: учнів, педагогів, батьків, громади. Учасники брифінгу висловили впевненість, що разом, у тісній співпраці на основі взаєморозуміння та підтримки освітяни Добропілля – велика сила!


 
Переглядів: 106 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz