MENU
Головна » 2018 » Ноябрь » 19 » В НУШ впевнено кроком руш!
09:18
В НУШ впевнено кроком руш!

15 листопада 2018 року в Білицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 відбувся міський семінар-практикум ГПД з теми «Впровадження новітніх педагогічних технологій креативної освіти для розвитку інноваційної особистості в умовах НУШ».

 Семінар відкрила Гнилицька Л.В., методист МК, яка зауважила, що вдала інтеграція сучасних інноваційних педагогічних технологій інтерактивного особистісно-орієнтованого навчання на основі постійного розвитку креативного мислення учнів дає змогу розвивати творчі здібності, а значить і формувати творчу особистість учнів.  А семінар сприятиме мотиваційній готовності вихователів ГПД до впровадження в роботу інноваційних форм і методів роботи, які формують учня як креативну особистість, в умовах Концепції НУШ.

       З інтерактивною доповіддю з даної теми виступила вчитель 1 класу Федорова В.В., яка ознайомила вихователів з новітніми педагогічними технологіями. Учителі стали активними учасниками цієї роботи, виконували різні вправи, завдання.

        Вихователем ГПД Швиденко В.В. було проведене інтегроване клубне засідання за інтересами з теми «Символи України», на якому учні працювали в групах, висловлювали власні міркування про державні символи України, традиції народу; розв’язували приклади на додавання та віднімання відповідно до вікових особливостей дітей (усно і письмово); виконували об’ємну аплікацію.

         Активно працювали учасники семінару в педагогічній майстерні під керівництвом Сорокіної О.В., яка провела майстер-клас «Креативність як складова готовності педагога до інноваційної професійної діяльності». На ньому вчителі римували свої імена, подорожували світом, складали казки на новий лад, виготовляли сувеніри.

    Практичним психологом Шипшею О.Е. для вихователів була проведена психологічна хвилинка «Шлях до себе».

      Підводячи підсумки семінару, Гнилицька Людмила Володимирівна, методист МК, надала методичні рекомендації щодо подальшої роботи вихователів ГПД. Учасники семінару дійшли висновку, що процес формування креативності учнів є досить нелегким і потребує управління саме педагогами, творчими, цікавими, креативними, неординарними для своїх наступників, а також педагогічно та психологічно освіченими.


 
Переглядів: 55 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz