MENU
Головна » 2017 » Июнь » 16 » В рамках року Японії в Україні в пришкільному таборі «Веселка» Добропільського НВК №3 було проведено День Японії
15:58
В рамках року Японії в Україні в пришкільному таборі «Веселка» Добропільського НВК №3 було проведено День Японії

           В рамках року Японії в Україні в пришкільному таборі «Веселка» Добропільського НВК №3 було проведено День Японії. Завдяки виховним заходам діти здійснили віртуальну подорож до цієї країни. Головною метою заходів було показати зарубіжну країну через її народ, прослідкувати своєрідні риси національної культури та літератури, провести паралель між японською та українською культурами.

На початку дня діти з підвищеним інтересом прийняли участь в усному журналі “Країна світанкового Сонця”, у якому познайомилися з місцем розташування Японії, назвами островів, намагалися правильно вимовити назви островів. Хлопчики гуртка змогли розповісти про вільні види боротьби “дзюдо”, “карате”, “сумо”. Вони багато знають про воїнів племені ніндзя, про те, якими якостями вони володіють в бойовому мистецтві.

Діти знають, що Японія високорозвинена країна, що її продукція дуже популярна на зовнішньому світовому ринку, їм відомі найкращі марки японських автомобілів, електротехніки. Також діти співчували японському народу, який потрапив під  ядерне бомбардування в містах Херосимі та Нагасаки. На занятті гуртка  “Умілі руки” діти робили паперових журавликів – символи миру та дружби між народами, символ єдності проти ядерної зброї.

Під час  години пізнань і відкриттів  “Між сакурою і калиною” діти ознайомилися з тим, що за японською релігією СИНТО ( шлях богів) все у світі живе і наділене святістю: вогнедишна гора, лотос, що цвіте у болотяній трясовині, і райдуга після грози, і крапля роси на траві…

Шляхом до казкової подорожі “Світ японської казки” став мультфільм “Журавлині пір’я” та серія мультфільму “Черепашки - ніндзя”. Діти захоплено обговорювали мультфільми, пишалися вчинками їх героїв.

А як старанно наші хлопчики робили дівчаткам зачіски у змаганні “Найкраща японська зачіска”!

Завершенням цієї цікавої та захоплюючої подорожі був конкурс на найкращу ікебану. Ось тут діти дали волю своїй фантазії! Матеріалом для ікебан були використані яскраві квіти, гілки дерев незвичайної форми, дивовижні форми трав’яних рослин, природні кульки квітів та дерев, каміння та інше.

Наприкінець дня, діти дізналися, що Японія — дуже цікава країна з безліччю традицій, особливостей і правил поведінки, незвичних для західної людини.

Переглядів: 111 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz