MENU
Головна » 2017 » Август » 22 » Вчителі Добропілля прийняли участь у ІІІ Конгресі освітян Донеччини «ОСВІТА ДОНЕЧЧИНИ: національний та європейський вектори розвитку».
21:43
Вчителі Добропілля прийняли участь у ІІІ Конгресі освітян Донеччини «ОСВІТА ДОНЕЧЧИНИ: національний та європейський вектори розвитку».

21.08.2016 р. вчителі Добропілля прийняли участь у І дні роботи ІІІ Конгресу освітян Донеччини «Освіта Донеччини: національний та європейський вектори розвитку». У заході, який проходив на базі Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Краматорської міської ради, взяли участь: завідувачі та методисти міських (районних) методичних кабінетів (центрів), керівники закладів освіти, керівники загальноосвітніх інтернатних закладів обласного, міського, районного підпорядкування, керівників закладів освіти, у яких упроваджується інклюзивне навчання та всі небайдужі до долі освіти Донеччини.

Під час відкриття пленарного засідання ІІІ Конгресу освітян Донеччини «Освіта Донеччини: національний та європейський вектори розвитку» учасники ансамблю бандуристок «Криниченька» Центру дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради (керівники Горбаченко С.А., Дорошенко О.О.) виконали Гімни України та Євросоюзу.

Педагоги м. Добропілля прийняли участь у виставковій експозиції, на якій були представлені кращі матеріали інноваційного методичного, управлінського та педагогічного досвіду, ефективні педагогічні практики, які дозволяють підвищити якість освіти.

Під час заходу відбувалося обговорення сучасних тенденцій і викликів у розвитку освітніх технологій. Педагоги м. Добропілля поділилися власним досвідом та напрацюваннями:

  • Рєзнік О.М. – заступник директора з НВР Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст. № 18 Добропільської міської ради, представила проект «Кузня позитиву та порозуміння»;
  • Душкіна Т.О., учитель хімії та біології Добропільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – ДНЗ» розповіла про власний досвід використання в освітній практиці елементів дистанційної освіти WEBQUEST як засобу продуктивного навчання;
  •  Цикалюк В.І., учитель фізики та природознавства Білозерської ЗОШ № 18 м. Добропілля, презентувала  інтегрований курс для учнів 6 класу «Знайомство з фізикою»;
  • Чернова О. В., учитель початкових класів Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19, презентувала програму курсу за вибором «Кроки до пізнання»;
  • Зоріна О. В., вчитель предмету «Основи здоров'я» Білозерської №18, у форматі брошури представила можливі інструменти для організації керованої самостійної роботи учнів, як-от: платформа Moodle, Офіс-365, Google-Classroom та блог, а також розглянули різні варіації впровадження перевернутого навчання в практику педагогічної діяльності;
  • Терновська О.В., завідувач ДНЗ комбінованого типу № 35 «Казка» відділу освіти Добропільської міської ради у форматі брошури представила методичні рекомендації щодо впровадження та розбудови окремих напрямів інклюзивного освітнього простору в навчальних закладах.

Ці роботи педагогів були визначені найкращими конкурсними роботами Донецької області та відзначені дипломами переможців. Всі вони увійдуть до альманаху кращих інноваційних практик, який буде презентовано на Всеукраїнській виставці «Сучасні заклади освіти 2018».

Підбиваючи підсумки першого дня конгресу, зазначимо, що відбулося серйозне, глибоке, всебічне обговорення проблем, розв’язання яких має принести доленосні зміни в заклади освіти області. І ми, педагогічні працівники, сміливо маємо брати у свої руки ініціативу, бути провідниками змін в українській освіті.

Переглядів: 196 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz