MENU
Головна » 2019 » Февраль » 12 » Відкрита Першість відділу освіти Добропільської міської ради зі скелелазіння («Швидкість») серед учнівської молоді, присвячена 30-річчю вив
23:10
Відкрита Першість відділу освіти Добропільської міської ради зі скелелазіння («Швидкість») серед учнівської молоді, присвячена 30-річчю вив

6 лютого  2019 року на штучному стенді НВК №3 відбулась відкрита Першість відділу освіти Добропільської міської ради  зі скелелазіння («Швидкість»)  серед учнівської молоді, присвячена 30-річчю виведення  військ з Афганістану. Змагання проводились з метою національно-патріотичного виховання,  популяризації і подальшого розвитку скелелазіння, активізації  спортивно-туристської  роботи в школах та позашкільних закладах м. Добропілля, виявлення найсильніших спортсменів та команд для участі у змаганнях обласного та Всеукраїнського рівня.

На змаганнях були присутні ГО Добропільської міської ради ветеранів Афганістану:             Закіров Шаміль Анасійович,  Савостьянов Олександр Олексійович, Закуракін Веніамін Васильович, Барсук Віталій Васиьович та голова Донецької обласної федерації альпінізму і скелелазіння («Донбас»)  -    Носаченко Ігор Іванович.

У заході взяли  участь 113 учасників з 18 закладів освіти та вихованці ЦТК.

Підсумки змагань.

Вікова категорія 2007-2008 р.н.

І місце - Полупанова Юлія   (НВК №7);    І місце - Пилипенко Рувім (ЦТК);

ІІ місце - Пихтіна Олена (ЗОШ № 19);         ІІ місце - Іванов Артем (ЗОШ № 11);

ІІІ місце - Бондар Зоряна (НВК №1);           ІІІ місце - Головатий Стас (НВК №1).

 Вікова категорія 2005-2006 р.н.

І місце - Романюк Альбіна    (НВК №7);              І місце - Юркін Денис (ЦТК);

ІІ місце - Тютюнник Олександра (ЗОШ № 9);       ІІ місце - Мартиненко Віталій (КЗЗСО № 2);

ІІІ місце - Чабаненко Анастасія (НВК - ліцей);     ІІІ місце - Леонов Дмитро (ЦТК).

Вікова категорія 2003-2004 р.н.

І місце - Зарівна Валерія (НВК-ліцей);           І місце  -   Савченко Олександр (НВК №3 );

ІІ місце - Романова Софія (ЦТК);                    ІІ місце -  Бондар Давид  (НВК №1);

ІІІ місце - Цикаленко Марія (НВК №7);         ІІІ місце -  Насіковський Данило  (КЗЗСО № 2).

Вікова категорія 2001-2002 р.н.

І місце - Мироненко Олексій (ЦТК);

ІІ місце - Істомін Дмитро(ЦТК);

І місце - Тутубаліна Катерина(ЦТК).

Юні скелелази  міста вкотре довели свою конкурентоздатність та спортивну майстерність.

Виносимо подяку адміністрації НВК №3 (директор Поліщук Петро Миколайович) за допомогу в проведенні змагань.


 
Переглядів: 6 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz