MENU
Головна » 2017 » Июнь » 23 » Відзначення 21-ї річниці Конституції України в дошкільному навчальному закладі № 34 «Вуглик»
13:52
Відзначення 21-ї річниці Конституції України в дошкільному навчальному закладі № 34 «Вуглик»

На виконання Указу Президента України від 20 квітня 2017 року №111/ 2017 «Про відзначення 21-ї річниці Конституції України» та рекомендацій методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради, з метою гідного відзначення у 2017 році знаменної події в історії українського державотворення, формування високого рівня правової культури дітей дошкільного віку, виховання у них поважного ставлення до Основного Закону України в дошкільному навчальному закладі №34 «Вуглик» були проведені виховні заходи під гаслом «Любіть Україну, як сонце любіть».

Ранок розпочався з урочистої лінійки. Потім малята прийняли участь в розвазі «Ми дошкільнята твої, Україна» де читали вірші при Україну, співали пісні, дивилися відеофільм «Право на життя». В старших групах були проведені спеціальні заняття «Права дітей».

До урочистого дня вихователі всіх груп дошкільного закладу  разом з батьками та дітьми оформили газети «Ми маленькі Українці».

Переглядів: 161 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz