MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 26 » Виїзне засідання Комітету з питань науки та освіти в Донецькій області
08:47
Виїзне засідання Комітету з питань науки та освіти в Донецькій області

    25 жовтня 2017 р., в приміщенні Донецької облдержадміністрації проведено виїзне засідання Комітету з питань науки та освіти Верховної Ради України з порядком денним: «Про практику застосування законодавчих актів та інших нормативно-правових актів щодо функціонування освітньої сфери в Донецькій та Луганській областях в умовах проведення антитерористичної операції». Серед присутніх були освітяни всіх рівнів. Участь у засіданні також взяв голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський. Добропілля представляли начальник відділу освіти Інна Кальченко та завідувач методичним кабінетом Наталія Курдя.

   Функціонування освітньої сфери у Донецькій та Луганській областях в умовах проведення антитерористичної операції істотно ускладнено. Серед низки проблем, які обговорювалися під час засідання, ключовими були збереження життя і здоров’я дітей, попередження та протидія втягнення дітей у збройні конфлікти, забезпечення реалізації права на освіту громадян України на тимчасово окупованих територіях та прифронтових районах. Важливо, що народні депутати Олександр Співаковський, Тарас Кремінь, а також перший заступник міністра науки та освіти Володимир Ковтунець приїхали на Донеччину. На власні очі побачили, як розбудовується мережа опорних шкіл, поспілкувалися з освітянами, обговорили закон про освіту. До розмови долучилися і народні депутати з Донеччини – Олег Недава та Максим Єфімов. що держава розглядає фінансування освіти не як видатки, а як інвестиції в майбутнє. Наголошено про необхідність продовження розбудови опорних шкіл в області.

  Рішення за результатами виїзного засідання Комітету з питань науки та освіти в Донецькій області буде прийнято вже у стінах Верховної Ради. Є впевненість, що всі присутні почули один одного.

Переглядів: 90 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz