MENU
Головна » 2018 » Апрель » 23 » Виїзний семінар-практикум вчителів 4 класів
10:43
Виїзний семінар-практикум вчителів 4 класів

19.04.2018 року Водянською ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 був організований виїзний семінар в місто Дніпро для вчителів початкових класів за темою «Загальнокультурна компетентність молодшого школяра як складова формування успішної особистості».

Мета семінару: ознайомити учасників семінару з необхідністю формування загальнокультурної компетентності дітей молодшого шкільного віку відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти засобами навчальних предметів та через виховний процес.

Загальнокультурна компетентність – це здатність людини обирати шляхи і способи використання вільного часу, що культурно й духовно збагачують особистість; спроможність жити та взаємодіяти з іншими в умовах полікультурного суспільства, керуючись національними й загальнолюдськими духовними цінностями.

Учасники семінару відвідали кондитерську майстерню «Веселі карамелі», де мали можливість переглянути майстер-клас із виготовлення карамельок і власноруч створити свої «Веселі карамелі». Всі були вражені творчою атмосферою від майстер-класу. Не менш цікавою була екскурсія на Монастирський острів в акваріум прісноводних риб. Присутні не тільки з захопленням слухали екскурсовода, а ще й з цікавістю розглянули види прісноводних риб.

Учасники семінару отримали незабутнє враження від поїздки в місто Дніпро.

Переглядів: 110 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz