MENU
Головна » 2017 » Декабрь » 6 » Використання методики музичної терапії в дошкільному навчальному закладі
11:52
Використання методики музичної терапії в дошкільному навчальному закладі

Дошкільний  підрозділ НВК№4 «Спеціалізована школа I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад» радо зустрічав педагогів методичного об’єднання музичних керівників м.Добропілля за темою «Використання методики музичної терапії в дошкільному навчальному закладі».

Засідання методичного об’єднання ставило за мету сприяння підвищенню рівня професійної компетентності педагогів під час використанні форм і методів роботи  у всіх видах музичної діяльності в дошкільному навчальному закладі, а також активізації діяльності музичних керівників щодо створення необхідних умов для проведення корекційно-розвивальної роботи з музикотерапії з дітьми дошкільного віку.

Відкрили захід методист МК Героєва В.І. та керівник методичного об’єднання Капаєва Т.М.(ДНЗ №6), які наголосили на актуальності запропонованої теми. Підчас дискусії-розмірковування з досвідом роботи про музикотерапію як засіб корекції та розвитку дошкільнят поділилась Лимарчук І.В.(ДНЗ №19), а про особливості інноваційних оздоровчих технологій в роботі з дітьми дошкільного віку розповіла колегам присутніх Куприк Г.В.(ДНЗ №9). Лебедєва О.С.(ДНЗ №24) познайомила присутніх про виховання гармонійної особистості дошкільників  допомогою музичної казкотерапії та технології «Піснезнайка».

В рамках засідання було проведено заняття «Щоб здоров’я добре мати – треба нотки відшукати»,  розвага «Свято обіймів» з елементами музикотерапії з дітьми старшої групи та був наданий практичний матеріал у шухлядку педагога музичним керівником НВК №4 Луб Г.П. А з концепцією  музикотерапії як ефективної системи та елементів, які впроваджувались в щоденну практику в дошкільному підрозділі розповіла заступник директора з НВР НВК№4 Румянцева Н.А. Методистом МК Героєвою В.І. були підведені підсумки та надані методичні рекомендації за цією проблемою.

Цей захід дозволив музичним керівникам ДНЗ міста обмінятися досвідом, почерпнути для себе багато цікавинок та отримати емоційний заряд.

Переглядів: 135 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz