MENU
Головна » 2018 » Апрель » 20 » Використання методу проектів як чинника забезпечення екологічного розвитку дитини
14:48
Використання методу проектів як чинника забезпечення екологічного розвитку дитини

Дошкільний заклад №3 «Сонечко»(завідувач Йолкіна Н.О., вихователь-методист Поліщук А.В.) радо зустрічав керівників та вихователів-методистів ЗДО м. Добропілля на семінарі за темою «Використання методу проектів як чинника забезпечення екологічного розвитку дитини».

Про актуальність формування екологічної свідомості як моральної категорії виховання з раннього дитинства розповіла методист МК Героєва, а з досвіду роботи щодо використання методу проектів як чинника забезпечення екологічного розвитку дитини, виступила завідувач ЗДО №3 Йолкіна Н.О. Корисною та пізнавальною була вправа з елементами екологічного тренінгу «Управління часом», яку провів практичний психолог Булінг О.В. А гра-стратегія з використанням проектної діяльності «Подорож пароплавом «Еколайф» на острів Проектів» надала можливість підвищити рівень оволодіння обізнаності керівників ЗДО щодо використання методу проектів.

Цікавими були заняття з дошкільнятами «Екологічна мандрівка у світ математики», туристична агенція «Ласкаво просимо у світ пісочної фантазії», «Подорож каченя, або світ за парканом пташиного двору» та «Чарівний світ парфумів». Але найбільш зворушливою виявилась відео-галерея художників-екологістів «Благаю Вас, почуйте стукіт мій в імлі!». Та приємним сюрпризом для учасників виявився модний показ екологічних костюмів «Екологічне дефіле», який продемонстрували вихователі та діти дошкільного закладу, та участь в доброчинній акції «Алея освітян дошкілля великого Добропілля».

І як відмітила головний спеціаліст відділу освіти Мальцева І.А. семінар був плідним, надав можливість учасникам узагальнити власні знання щодо використання методу проектів, спонукав керівників та вихователів-методистів на подальше професійне та особистісне самовдосконалення та обрати нові технології для удосконалення роботи закладів дошкільної освіти.

Переглядів: 130 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz