MENU
Головна » 2018 » Февраль » 8 » «Впевнений старт» мандрує дошкіллям Добропілля
17:21
«Впевнений старт» мандрує дошкіллям Добропілля

Педагоги міста Добропілля Героєва В.І., методист методичного кабінету відділу освіти та Андруняк А.І., вихователь-методист ЗДО № 34 «Вуглик», стали активними учасниками тренінгу «Підготовка тренерів для навчання вихователів ЗДО за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт», який був організований для центрального сектору області на базі опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Покровської міської ради.

Тренери — автори програмно-методичного комплексу «Впевнений старт» Хартман О.Ю. та Корнєєва О.Л. ознайомили педагогів зі змістом, особливостями впровадження, алгоритмом організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку перед вступом до Нової української школи. Упродовж заходу учасники навчалися проводити тренінги в дошкільних закладах із педагогами, а також працювати не тільки з дітьми, але й з батьками, а по завершенню – отримали сертифікати.

Учасники тренінгу висловлюють щиру подяку організаторам і тренерам за можливість навчитися та долучитися до створення єдиної команди висококваліфікованих фахівців, які перетворять дитячі садки Добропілля на комфортні заклади дошкільної освіти, де кожен малюк отримає впевнений старт у доросле шкільне майбуття!

Переглядів: 110 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz